Kabare & Mjuzikl

Za talentovane, kreativne i smele ljude koji imaju želju da se brzo suoče sa  publikom

Termin: kurs će se održavati sredom od 18h do 21h
Vođa kursa: Žan-Batist Demarinji
Cena kursa: 30e mesečno

Budi deo Kabarea

Cilj radionice je stvaranje kabarea koji će biti redovno izvođen od strane učenika i glumaca Le Studija pred publikom.  Predstava će se razvijati u skladu sa reakcijama publike i redovno će se dopunjavati zahvaljujući kreativnosti učenika.

Upoznaj Kabare

Kabare je istovremeno i žanr i estetika.
Kao žanr, sastavljen je iz niza elemenata: muzičkog, pevačkog, igračkog, burlesknog, komičnog, čak i akrobatike.
Kao estetika, kabare je mračan, seksi, lud, poetičan, ekstravagantan i takođe, ponekad bezobrazan 🙂

Kreiraj svoju Kabare tačku

Cilj kursa je kreiranje autorske kabare tačke prilagođene senzibilitetu i interesovanjima učenika. Neki više vole ples, neki pevanje, neki poeziju. U skladu sa odabranim domenom, svako će imati lični trening vođen od strane glumaca, igrača i pevača Le Studija.

Jean-Baptiste Demarigny biće zadužen za rad sa učenicima na njihovim ličnim kreacijama, ali takođe i na ličnom izrazu, samopouzdanju, scenskoj pojavi…

Značajna ostvarenja u školi Le Studija:

Chicago 2012, 2013, 2016.
American Burlesque 2012.
Sweeney Todd 2013.
Sada reci DA! 2017.

“Doživljaj i iskustvo koje nikada neću zaboraviti. Tokom celog procesa učenja i rada na časovima glume, pevanja i plesa, na ličnom i profesionalnom nivou upoznala sam i videla deo sebe koji je uvek bio tu ali nikada nije imao priliku da se otvori, iskaže i pokaže. “Posledice” svega toga prisutne su i dan danas i imaju veliki uticaj na moj koreografski i pedagoški rad u plesnom studiju koji vodim. A ono najvažnije što mi je ovo iskustvo dalo mogu da opišem ovako: It’s ok to be naked, sometimes. : )”