Pridruži nam se!

Osnovne informacije

Kursevi su namenjeni osobama (od 15 do 65 godina) koje zanima pozorište. Cena kursa je 30e mesečno.

Ukoliko želite da se prijavite, popunite aplikaciju .  Bićete pozvani na informativni sastanak gde ćete se upoznati sa profesorima, kolegama i programom planiranim za ovu godinu.

Za više informacije ne oklevajte da nas kontaktirate telefonom ili mejlom : 064 1871 7 31 ili skola.lestudio@gmail.com

Trenutno otvoreni kursevi

Uđi u svet pozorišta

ŠKOLA GLUME

Škola glume, režije, scenografije i pozorišne tehnike namenjena je osobama koje žele da uđu u svet pozorišta ili da prošire svoje znanje i iskustvo.

KABARE & MJUZIKL

Kursevi kabarea i mjuzikla namenjeni su talentovanim, kreativnim i smelim ljudima koji imaju želju da se brzo suoče sa publikom.

POZORIŠTE ZA DECU

Studio za kreiranje pozorišta za decu je namenjen svim ljudima koji žele da otrkivaju svet dečijeg pozorišta i savladaju nove veštine.

Preuzmite obrazac za prijavu
PREUZIMANJE

Za više informacija ne oklevajte da nas kontaktirate telefonom ili mejlom:
064 1871 7 31 ili skola.lestudio@gmail.com

Gde se nalazimo